Компанија TX Services одржала гостујуће предавање на РАФ-у

Компанија TX Services одржала је у уторак, 16. маја гостујуће предавање на Рачунарском факултету и онлајн на тему Технологија у маркетингу: реци ми шта тражиш, казаћу ти ко си. Студенти РАФ-а имали су прилику да се упознају са компанијом TX Services, сазнају чиме се бави и упуте у културу компаније. Такође, студенти су добили информације о отвореним позицијама, праксама, као и годишњој конференцији коју TX Services организује за студенте.

Senior SEO Manager Снежана Спасојевић и Marketing Data Engineer Марко Савић одржали су предавање о технологији у маркетингу. Упознали су студенте са разним алатима и технологијама које користе у маркетингу за оптимизацију перформанси сајтова и брендова. Студенти су искористили прилику да поставе питања и сазнају из прве руке о овој теми.

Сарадња Рачунарског факултета и компаније TX Services остварује се кроз гостујућа предавања, учешће на семинару RAF IT Days, као и кроз стипендирање студената РАф-а.