Kompanija TX Services održala gostujuće predavanje na RAF-u

Kompanija TX Services održala je u utorak, 16. maja gostujuće predavanje na Računarskom fakultetu i onlajn na temu Tehnologija u marketingu: reci mi šta tražiš, kazaću ti ko si. Studenti RAF-a imali su priliku da se upoznaju sa kompanijom TX Services, saznaju čime se bavi i upute u kulturu kompanije. Takođe, studenti su dobili informacije o otvorenim pozicijama, praksama, kao i godišnjoj konferenciji koju TX Services organizuje za studente.

Senior SEO Manager Snežana Spasojević i Marketing Data Engineer Marko Savić održali su predavanje o tehnologiji u marketingu. Upoznali su studente sa raznim alatima i tehnologijama koje koriste u marketingu za optimizaciju performansi sajtova i brendova. Studenti su iskoristili priliku da postave pitanja i saznaju iz prve ruke o ovoj temi.

Saradnja Računarskog fakulteta i kompanije TX Services ostvaruje se kroz gostujuća predavanja, učešće na seminaru RAF IT Days, kao i kroz stipendiranje studenata RAf-a.