Одржан семинар за средњошколце RAF IT Days 2023

IT семинар RAF IT Days 2023 за ученике средњих школа одржан је на Рачунарском факултету од 31. марта до 3. априла. Дугогодишња традиција Рачунарског факултета настављена је и ове године семинаром RAF IT Days који је окупио око 50 средњошколаца из целе Србије. Током четири дана семинара ученици гимназија и средњих стручних школа имала су прилику да прате 11 предавања из области информационих технологија, похађају две радионице и посете компанију Nordeus и Музеј Николе Тесле.

Поред професора Рачунарског факултета, средњошколцима су своја IT искуства и знања пренели представници компанија Decenter, Nordeus, TX Services, Trapesys, Levi9 и Insightful. Међу представницима компанија било је и бивших студената Рачунарског факултета који су средњошколцима пренели своја сећања на студентске дане на РАФ-у. Учесницима семинара посебно се допала посета компанији Nordeus где су након предавања обишли просторије и упознали се са радом компаније, а остатак посете провели у делу за забаву.

Фотографије са семинара RAF IT Days 2023 можете погледати овде.

Рачунарски факултет за захваљује свим предавачима и учесницима семинара RAF IT Days 2023!