Студенти РАФ-а у посети Nordeusu

Студенти Рачунарског факултета били су протекле недеље у посети компанији Nordeus. Том приликом студенти све четири године студија имали су прилику да изблиза упознају Nordeus, сазнају из прве руке како изгледа радити у гејминг индустрији, упознају се са пословном културом и атмосфером у Nordeusu, као и да обиђу њихов простор и уз опуштени разговор се друже са запосленима.

Презентацијом Моја каријера у гејмингу Катарина Чумић, Software Engineer, увела је студенте у гејминг индустрију говоривши о свом искуству. Студенти су се кроз питања упознали са радом, процесом селекције и отвореним позицијама у Nordeusu.

Упознавање са индустријом видео игара на овакав начин је посебно значајно и инспиративно студентима, а компанија Nordeus је то препознала и раније опремањем учионице за развој видео игара на РАФ-у под називом RAF Game Dev Club.