Studenti RAF-a u poseti Nordeusu

Studenti Računarskog fakulteta bili su protekle nedelje u poseti kompaniji Nordeus. Tom prilikom studenti sve četiri godine studija imali su priliku da izbliza upoznaju Nordeus, saznaju iz prve ruke kako izgleda raditi u gejming industriji, upoznaju se sa poslovnom kulturom i atmosferom u Nordeusu, kao i da obiđu njihov prostor i uz opušteni razgovor se druže sa zaposlenima.

Prezentacijom Moja karijera u gejminguKatarina Čumić, Software Engineer, uvela je studente u gejming industriju govorivši o svom iskustvu. Studenti su se kroz pitanja upoznali sa radom, procesom selekcije i otvorenim pozicijama u Nordeusu.

Upoznavanje sa industrijom video igara na ovakav način je posebno značajno i inspirativno studentima, a kompanija Nordeus je to prepoznala i ranije opremanjem učionice za razvoj video igara na RAF-u pod nazivom RAF Game Dev Club.