Одржан семинар RAF IT Days 2024

На Рачунарском факултету је од 29. марта до 1. априла одржан традиционални семинар за средњошколце RAF IT Days 2024. Овогодишњи семинар окупио је 61 ученика гимназија и средњих школа из 17 градова Србије. Током четири дана ученици су пратили 12 предавања, похађали две радионице, посетили компанију TX Services и обишли Етнографски музеј.

Поред професора Рачунарског факултета, средњошколцима су своја IT искуства и знања пренели представници компанија NCR VoyixTX Services, Levi9, Decenter и Nordeus. Међу представницима компанија било је и бивших студената Рачунарског факултета који су средњошколцима пренели своја сећања на студентске дане на РАФ-у. Учесницима семинара посебно се допала посета компанији TX Services где су након предавања обишли просторије и упознали се са радом компаније, а остатак посете провели у делу за забаву.

Фотографије са семинара RAF IT Days 2024 можете погледати овде. Видео са изјавама учесника можете погледати овде.

Рачунарски факултет за захваљује свим предавачима и учесницима семинара RAF IT Days 2024!