Održan seminar RAF IT Days 2024

Na Računarskom fakultetu je od 29. marta do 1. aprila održan tradicionalni seminar za srednjoškolce RAF IT Days 2024. Ovogodišnji seminar okupio je 61 učenika gimnazija i srednjih škola iz 17 gradova Srbije. Tokom četiri dana učenici su pratili 12 predavanja, pohađali dve radionice, posetili kompaniju TX Services i obišli Etnografski muzej.

Pored profesora Računarskog fakulteta, srednjoškolcima su svoja IT iskustva i znanja preneli predstavnici kompanija NCR VoyixTX Services, Levi9, Decenter i Nordeus. Među predstavnicima kompanija bilo je i bivših studenata Računarskog fakulteta koji su srednjoškolcima preneli svoja sećanja na studentske dane na RAF-u. Učesnicima seminara posebno se dopala poseta kompaniji TX Services gde su nakon predavanja obišli prostorije i upoznali se sa radom kompanije, a ostatak posete proveli u delu za zabavu.

Fotografije sa seminara RAF IT Days 2024 možete pogledati ovde. Video sa izjavama učesnika možete pogledati ovde.

Računarski fakultet za zahvaljuje svim predavačima i učesnicima seminara RAF IT Days 2024!