Seminar za srednjoškolce RAF IT Days 2021 – prijave su otvorene!

Testiranje srednjoškolaca za dvanaesti IT seminar – „RAF IT Days“ počelo je 15. novembra i trajaće do 25. marta 2021. godine. Seminar RAF IT Days 2021 održaće se „onlajn“ posredstvom platforme Zoom. Svi kandidati su u obavezi da odrade TEST, a najuspešniji dobijaju poziv da prisustvuju seminaru. Seminar organizuje Računarski fakultet sa željom da mladima što više približi informacione tehnologije, njihov napredak i primenu u privredi.
Ovo je jedinstvena prilika da se učenici upoznaju sa načinom rada u IT industriji i dobiju korisne informacije i savete od iskusnih profesionalaca. Kompanije se rado odazivaju pozivu za druženje sa srednjoškolcima, a to su do sada učinile: Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Godday, CET, Infostud i mnoge druge. Planirano je da se seminar održi u aprilu 2021. godine i trajaće četiri dana (datumi će biti objavljeni do 31.12.2020.).
Za pitanja nam se obratite na mejl: rafitdays [@] raf.rs
RAF_IT_online.jpg

6053-seminar-za-srednjoskolce-raf-it-days-2021-prijave-su-otvorene