Стипендисти Рачунарског факултета 2022/2023.

Рачунарски факултет и наредне школске године наставља са традицијом стипендирања ученика за бесплатно четворогодишње студирање на РАФ-уПетнаест матураната је добило стипендију за бесплатно четврогодишње школовање на Рачунарском факултету, док је пет матураната добило полустипендију која подразумева попуст од 50% за четврогодишње школовање на РАФ-у. Ученици су одабрани на основу постигнућа на такмичењима из математике, информатике и физике.

Рачунарски факултет на овај начин жели да награди и подржи вредне и талентоване ученике, као и да учествује у њиховим наредним успесима и стицању знања. РАФ увиђа важност пружања могућности ученицима за ширење интересовања ка науци, а стипендирањем то жели и да постигне.

Списак стипендиста можете погледати овдеСтипендисти и полустипендисти могу да се упишу до 16. јуна 2022. године од 10 до 16 часова.

Рачунарски факултет честита стипендистима и полустипендистима, а уједно им се и захваљује што су баш они будући студенти Рачунарског факултета!